Pro dopravu ZDARMA zbývá 111,11 €

TimeForGolf - Odyssey putter Eleven triple track daytona beach DB Strokelab 33" RHTimeForGolf - Odyssey putter Eleven triple track daytona beach DB Strokelab 33" RHTimeForGolf - Odyssey putter Eleven triple track daytona beach DB Strokelab 33" RHTimeForGolf - Odyssey putter Eleven triple track daytona beach DB Strokelab 33" RH
TimeForGolf - Odyssey putter Eleven triple track daytona beach DB Strokelab 33" RH

Odyssey putter Eleven triple track daytona beach DB pistol 33" RH

 €334,23 € s DPH
 Na otázku

Výrobca: Odyssey 

Pohlavie: Pánske 

Hracie strana: Pravá 

Dĺžka: 33" 

Nová Odyssey Eleven úplne prepracovala výkon v hlave. Kombinuje našu legendárnu vložku White Hot, stále číslo 1 na Tour, s naším hlavným víťazným shaftom Stroke Lab pre zlepšenie konzistencie vášho úderu. Tento jedinečný tvar hlavy poskytuje vynikajúce vlastnosti MOI, ktoré by ste od putteru očakávali. Všetky tieto dizajnové charakteristiky sú k dispozícii v troch osvedčených variantách pre lep... čítať viac

Varianty produktu


Time For Golf - Odyssey putter Eleven triple track daytona beach DB Strokelab 35" RH

Výrobca: Odyssey 

Pohlavie: Pánske 

Hracie strana: Pravá 

Dĺžka: 35" 

 Na otázku
254,11 €

210,01 € bez DPH

Time For Golf - Odyssey putter Eleven triple track daytona beach DB Strokelab 34" RH

Výrobca: Odyssey 

Pohlavie: Pánske 

Hracie strana: Pravá 

Dĺžka: 34" 

 Na otázku
334,23 €

276,22 € bez DPH

Time For Golf - Odyssey putter Eleven triple track daytona beach DB Strokelab 33" RH

Výrobca: Odyssey 

Pohlavie: Pánske 

Hracie strana: Pravá 

Dĺžka: 33" 

 Na otázku
334,23 €

276,22 € bez DPH

Popis produktu


Nová Odyssey Eleven úplne prepracovala výkon v hlave. Kombinuje našu legendárnu vložku White Hot, stále číslo 1 na Tour, s naším hlavným víťazným shaftom Stroke Lab pre zlepšenie konzistencie vášho úderu. Tento jedinečný tvar hlavy poskytuje vynikajúce vlastnosti MOI, ktoré by ste od putteru očakávali. Všetky tieto dizajnové charakteristiky sú k dispozícii v troch osvedčených variantách pre lepšie zameranie: verzia Tour Lined, Triple Track Alignment alebo klasický model. Pre každého je tu jedenástka.

Nový tvar Eleven
Tvar Eleven zdokonaľuje vlastnosti odpustenia a zarovnania nášho hlavného víťazného modelu Ten. Je navrhnutý tak, aby vám pomohol správne zamerať loptu, spolu s vysokým MOI pre lepšiu presnosť.

Red Stroke Lab Shaft
Najnovšia generácia nášho osvedčeného shaftu Stroke Lab z viacerých materiálov ponúka ešte lepší výkon. Pravdepodobne ste videli, ako ho najlepší hráči sveta používajú v televízii, najmä v nedeľu popoludní! Skrátením oceľovej časti sme znížili hmotnosť o sedem gramov. Tiež sme ho urobili tuhšie a stabilnejšie pre ešte väčšiu konzistenciu vo vašom putte.

CG vpred a vysoká zotrvačnosť
Použitím viacmateriálového designu sme posunuli ťažisko takmer o 1 palca vpred nad ostatné predné puttery, pričom sme podstatne zvýšili zotrvačnosť. To vytvára lepší výkon, kontrolu rýchlosti, kontrolu rotácie, konzistenciu rýchlosti pri úderoch mimo stredu a oveľa tesnejší rozptyl downrange pre päty.

Máte otázku?


Piktogram

Viac ako 12 000
produktov skladom

Piktogram

Výdaj tovaru aj na
kamennej predajni

Piktogram

Doprava zadarmo
nad 111,12 EUR

Piktogram

Máme až 99% spokojných
zákazníkov!

Piktogram

Fitting golfových holí