Pro dopravu ZDARMA zbývá 111,11 €

TimeForGolf - Srixon golfové míče Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 12Ks bíláTimeForGolf - Srixon golfové míče Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 12Ks bíláTimeForGolf - Srixon golfové míče Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 12Ks bílá
TimeForGolf - Srixon golfové míče Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 12Ks bílá

Novinka

Srixon golfové loptičky Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 12Ks biela

EAN: 4907913339370
 €41,53 € s DPH
 Na otázku

Výrobca: Srixon 

Farba: Biela 

Pohlavie: Pánske 

Počet ks v balení: 12 

Vďaka kombinácii kontroly na greenside a dlhej vzdialenosti hry prináša nový Z-STAR ¦ DIAMOND taktiež jedinečnú výhodu zvýšenej rotácie pri dlhých a stredných ranách.

VÍŤAZNÁ FORMULA
Aby ste posunuli hranice svojej hry, potrebujete loptu so všetkými správnymi ingredienciami. To je dôvod, prečo bol celý rad Z-STAR navrhnutý tak, aby poskytoval vzdialenosť, kontrolu a pocit na úrovni tour, od odpa...

čítať viac

Popis produktu


Vďaka kombinácii kontroly na greenside a dlhej vzdialenosti hry prináša nový Z-STAR ¦ DIAMOND taktiež jedinečnú výhodu zvýšenej rotácie pri dlhých a stredných ranách.

VÍŤAZNÁ FORMULA
Aby ste posunuli hranice svojej hry, potrebujete loptu so všetkými správnymi ingredienciami. To je dôvod, prečo bol celý rad Z-STAR navrhnutý tak, aby poskytoval vzdialenosť, kontrolu a pocit na úrovni tour, od odpaliska po green. S preformulovaným jadrom FastLayer DG Core a vylepšeným povlakom Spin Skin+ môžete aj vy zažiť receptúru, ktorej dôverujú Major Champions, keď sú na rade výhry.


FASTLAYER DG CORE
Kompromis je dlhoročný: tvrdé jadrá sú rýchle, mäkké pomalé. Ale čím pevnejšia je golfová loptička, tým tvrdšia je pri dopade, čo môže znížiť vašu sebadôveru, keď ste pod tlakom. To je dôvod, prečo sú naše nové jadrá FastLayer DG Cores mäkké v strede a sú pevnejšie zvnútra von. Kontrastná kompresia im pomáha rýchlejšie sa odraziť od palice na neuveriteľnú vzdialenosť a pritom poskytuje výnimočný pocit.

NOVÝ POVRCH SPIN SKIN+
Táto mikronická vrstva špecializovaného uretánu zvyšuje stupeň trenia krytu pre ešte väčšiu rotáciu a kontrolu.

TENKÝ, PRÉMIOVÝ KRYT
Každá golfová loptička rady Z-STAR je vybavená extra tenkým, termoplastickým uretánovým krytom, ktorý poskytuje brzdnú silu na úrovni turnaja na greenoch.

VZOR SPEED DIMPLE™
Vďaka svojim hlbokým rozmerom prerazí 338 Speed Dimples na každej golfovej loptičke radu Z-STAR vzduchom pre prenikavý štart. Akonáhle sú jamky hore, generujú vztlak, poháňajú loptu hore k jeho vrcholu a maximalizujú vzdialenosť kĺzania počas zostupu. Keď sa podmienky zhoršia a vietor dosiahne vysoké rýchlosti, nízky koeficient odporu 338 Speed Dimples pomáha lopte zostať na cieli v pohybujúcom sa vzduchu a udržiavať vzdialenosť pri protivetre.

Máte otázku?


Piktogram

Viac ako 12 000
produktov skladom

Piktogram

Výdaj tovaru aj na
kamennej predajni

Piktogram

Doprava zadarmo
nad 111,12 EUR

Piktogram

Máme až 99% spokojných
zákazníkov!

Piktogram

Fitting golfových holí